Proběhlo

21. 9. skvělá beseda s charismatickou herečkou a spisovatelkou Kateřinou Macháčkovou o její současné tvorbě, o práci na vzpomínkových publikacích věnovaných svému otci – vynikajícímu divadelnímu režisérovi a herci Miroslavu Macháčkovi a veselé příhody. Moderace: Eva Kaiserová. V rámci Fresh senior. Vstup volný

macháčk.k

kateřina Macháčková

9. září proběhl narozeninový koncert pozoruhodného hudebního seskupení Voilà. Hudební koktejl s příchutí šansonu, swingu, reggae, jazzu, twistu, popu I hip-hopu, který se snoubil se šarmem a originálním hlasem Zdenky Trvalcové. V rámci Jazz Gate. 

Voila

trvalcová volia

7. 9. skvělý koncert dvou fenomenálních hudebníků rockové legendy Romana Dragouna a saxofonisty Michala Žáčka. V rámci Jazz Gate. 

Žáček Dragoun
Dragoun Žáček

V září další skvělé koncerty s garancí kvality a trvale nízkých cen :-)
Jazz gate září 2021 Písecká brána

nautis logo1
29. 8. proběhl 8. ročník Nautis Fest věnovaný zvýšení povědomí veřejnosti o problematice autismu a boření mýtů o tom, že lidé postižení autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých. Zazpívali Čiperkové a Lumpína, pro starší děti interaktivní show Prťáci, rodiče si zatančili v rytmu funky s Filipem Zangi & PURPUR. Představil se muzikál Pod jednou střechou od sboru Daneťáček, skupina Safari z Hradce Králové, své verše  přednesl básník Woyta a divadelní soubor Dr.amAS s inscenací Teď mluvím já. Pro děti byla připravena spousta zábavných doprovodných aktivit. Výtěžek z dobrovolného vstupného byl věnován na služby organizace Národní ústav pro autismus.

28. 8. zazněly nejlepší árie z opery Antonína Dvořáka Čert a Káča o chudé Káče, které se podaří získat peníze i ženicha. V rámci projektu Hurá do opery! Státní opera dětem. Vhodné pro rodiny s dětmi. Vstup volný. Nastudování a klavírní doprovod Adolf Melichar

Čert a Káča M.Vlčová Káča