Proběhlo

kou.flétna

26. 6. zazněly nejkrásnější melodie a árie Mozartovy Kouzelné flétny určené hlavně rodičům s dětmi. Vstup byl volný

kouzelná flétna 1

nautisfest 22

Multižánrový festival NAUTIS FEST nabídl 19. června tradičně v Písecké bráně pestrou zábavu zejména pro děti. Výtěžek z dobrovolného vstupného byl věnován na služby NAUTIS. NAUTIS FEST spojuje veřejnost bez ohledu na diagnózu a poskytuje příjemné a tolerantní prostředí, ve kterém se budou návštěvníci cítit dobře bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu. Hlavním cílem NAUTIS FESTu je šířit a zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu a bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých.
Program 14 - 18 hodin
14 Prťáci
15 Áňa, Pó a pes
16 Divadlo Matky Vackové
17 Daneťáček a kapela Safari
Skákací hrad, výtvarná dílna, bublinový workshop, malování na obličej, fotokoutek a další doprovodné aktivity.

19. 6. proběhl tradiční multižánrový festival NAUTIS FEST s bohatým programem skákací hrad, výtvarná dílna, malování na obličej, bublinový worshop, Prťáci, Áňa, Pó a pes, Divadlo Matky Vackové, Daneťáček a skupina Safari... Cílem bylo zvýšení povědomí o problematice autismu a boření mýtů. Pod záštinou starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře a místostarosty Jana Laciny
Nautis fest 22

15. června od 19,30 hod koncert pěveckého smíšeného sboru a doprovodné kapely zahrají svoji autorskou hudbu. Vstupné 150 Kč. 
molydury obr 22

Molydury červen malé

15. 6. proběhlo v Písecké bráně vyhlášení ÚSPĚŠNÝ ŽÁK 2022 - ocenění 34 žákyň a žáků základních škol MČ Praha 6
úspěšný žák

 

Ukrajina Plakat

Charitativní výstava ukrajinských fotografů. Pořadatelé vybrali 50 nejlepších fotografií z 300 fotografií od 102 autorů. Mnohé si návštěvníci zakoupili a tyto částky byly hned poslány na pomoc Ukrajině. Na vernisáži jímavě zazpívala ukrajinská zpěvačka Ivanna Misjuk svou autorskou tvorbu. Výstava trvala do 12. června.