Připravujeme

Zveme ve čtvrtek 28. 3. od 19 hod na legendární kapelu s dlouhou i pohnutou historií, jejichž tvorba byla ovlivněná v začátcích zejména americkými Velvet Underground, Captainem Beefheartem či Frankem Zappou se stala během doby jednou z nejoriginálnějších sestav na české rockové scéně. Vratislav Brabenec (saxofon, klarinet, zpěv), Josef Janíček (klávesy, zpěv), Jaroslav Kvasnička (bicí), Johnny Judl (baskytara, zpěv), David Babka (kytara). Projekt Jazz Gate. Vstupné 180 Kč.

Plastici

KARAN Pozvanka A5

VELIKONOCE 2019 A4

Zveme na 11. 4. od 19 hod na skvělé blues crossoverové power trio - Tomáš Frolík (kytara, zpěv), Johnny Judl (baskytara, zpěv), Michael Nosek (bicí, zpěv). V rámci Jazz Gate. Vstupné 150 Kč

bladderstones

Zveme ve čtvrtek 25. 4. od 19 hod  na koncert, kde spojení ženského hlasu Ridiny Ahmed a akustického kontrabasu Petra Tichého nabízdne ryzí zážitek z profesionality interpretů i z čiré radosti z hudby. Projekt Jazz Gate. Vstupné 120 Kč.

Ridina

Zveme ve čtvrtek 16. 5. na  austický gig Načeva + Pavlíček, který je postaven na průřezu tvorby Načevy i aktuálních skladeb z poslední desky. V tomto pojetí nejvíce vyzní silné texty Jáchyma Topola, otevřený emocionální výraz zpěvu Načevy a Pavlíčkova nezaměnitelná kytara. V rámci Jazz Gate. Vstupné 180 Kč.

Pavlíček Načeva