Aktuálně

Zveme 8. 8. od 19 hod na koncert Ve strunách strun. Vystoupí Jirka Vašák, Dan Koubek, Valda Shíbal, Martin Homola a Honza Samek. Zahrají vám autorské, písničkářské a instrumentální skladby s prvky folku, country, jazzu, či nevšední žánry z různých koutů světa. Vstupné 160 Kč v kavárně Písecké brány nebo před koncertem.
fb timeline 4

V září další skvělé koncerty s garancí kvality a trvale nízkých cen :-)
Jazz gate září 2021 Písecká brána

300 let pb6

Letos slavíme výročí 300 let od postavení Písecké brány králem Karlem VI. r. 1721. Jak to okolnosti a vláda dovolí hned se na to vrhneme :-)

Přijďte se podívat na prodlouženou unikátní výstavu OLYMPIJSKÉ STOLETÍ 1920-2020 (vstup zdarma), která představuje naše významné sportovce a jejich slavné okamžiky a příběhy z 22 letních olympiád a jejich 204 zlatých, stříbrných a bronzových medailí.
Coubertinovské heslo říká: Nemusíme vyhrát, ale musíme čestně a ze všech sil bojovat.  Doufáme, že už brzy zase naši galerii a kavárnu otevřeme a počítáme s tím, že budeme dodržovat rozestupy, desinfekce a další opatření. Těšíme se na vás

Olympiské století 22

Letos slavíme 300 let od postavení Písecké brány v rámci opevnění barokní Prahy. Roku 1721 byla zbudována architektem Giovannim Battistou Alliprandim dle návrhu Františka Vogota. Chystali jsme mohutné narozeninové oslavy, které jsou ale vzhledem k současné koronavirové situaci nejisté. Budeme vás informovat

staré foto pb 300 let

Genis Pisecka 1