
V neděle 26. 3. ve 14 hod byly zahájeny tradiční oslavy Velikonočních svátků MČ Prahy 6 – rukodělné dílny, vystoupení dětského souboru Sedmihlásek, symbolické upálení Morany a přivítání jara za účasti starosty Prahy 6 Jakuba Stárka, poslance PS PČR Jana Laciny a místostarostky P6 Mariany Čapkové. Vstup volný

17. 4. koncert Luboše Pospíšila – matadora české hudební scény za doprovodu členů jeho kapely 5P – kapelníka, klávesisty a kytaristy Ondřeje Fencla (m.j V. Merta, Marsyas, Schodiště…) a perkusisty Michala Hnátka (m.j. J. Hrubý a trio). Jako host exkluzivně vystoupil saxofonista a flétnista Ondřej Klímek (Vltava, K. Střihavka). Program akcentoval nedávné Pospíšilovo životní jubileum a
14. února od 19 hod Valentinská noc v mexickém rytmu. Vystoupila kapela Mariachi de Praga. Tanec, interaktivní program a tombola. Mexický Valentýn není jen dnem lásky, ale i přátelství.